Селидівські правоохоронці разом із співробітниками «Центру пробації» організували для підобліковців цікаву зустріч

10.08.2018


З метою підвищення освітнього рівня та недопущення вчинення повторних правопорушень неповнолітніми, які перебувають на обліку в Селидівському міському відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, з ними була проведена профілактична бесіда.

Загалом на обліку місцевого «Центру пробації» перебуває четверо неповнолітніх хлопців. З різних причин ще в ранньому віці вони зробили хибний крок і скоїли правопорушення, але співробітники соціальної служби та правоохоронці докладають максимум зусиль, щоб ці юнаки більше ніколи не повторили свої помилки. Саме для цього вчора співробітники Центру разом з правоохоронцями зустрілися з підобліковцями.

Спочатку заступник начальника відділу Наталя Броднікова та інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов обговорили із кожним хлопцем можливі причини й наслідки вчинених ними правопорушень та пояснили, як негативно такі вчинки можуть вплинути на їх подальше життя. Потім психолог відділу провів із неповнолітніми просвітницьку бесіду на тему: «Статева система», в ході якої хлопці дізнались не тільки про фізичні відмінності чоловіка та жінки, а й про психологічне сприйняття ними одне одного.

В свою чергу поліцейський Євген Косогов пояснив підобліковцям чим для них можуть завершитися повторно вчинені правопорушення, нагадав їм правила поведінки в побуті та в суспільстві, а також правила безпеки під час літніх канікул.

Всі присутні зійшлися на тому, що спільна напружена праця із застосуванням різнопланової й поетапної роботи щодо впливу на особистість підобліковців, сумісне проведення комплексу превентивних заходів, ефективна корекція та планомірна соціальна реабілітація – всі ці заходи допоможуть неповнолітнім правопорушникам подолати негативні прояви поведінки та направлять їх на законослухняний спосіб життя.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета