Покровські правоохоронці розшукали неповнолітню, яка втекла з дому до Дніпра

09.08.2018


Ввечері 16 – річна дівчина вийшла з дому аби «прогулятися з хлопцем» та додому не повернулася. Співробітники Покровського відділу поліції розшукали дівчину аж у Дніпрі та повернули додому.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернулася 48-річна жінка, яка повідомила, що її донька пішла гуляти, але додому не повернулася. Усю ніч жінка шукала доньку самостійно, а коли зрозуміла, що самотужки встановити місце знаходження дівчини не вдасться, звернулася у поліцію. Правоохоронці одразу розпочали пошуки зниклої.

Проведеними розшуковими заходами було встановлено, що дівчина викрала у матері 100 американських доларів та придбала квиток на потяг до Дніпра. Також, правоохоронці з’ясували, що біглянка поселилася в одному з пансіонатів на узбережжі Дніпра. Саме там її знайшли поліцейські.

Дівчина розповіла, що вдома має бажання жити самостійно та повертатися додому не бажає.

З дівчиною та її батьками правоохоронці провели профілактичну бесіду, а відносно батьків склали адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета