В Селидовому завдяки правоохоронцям наймолодша аудиторія міста не тільки цікаво, а ще й корисно проводить своє дозвілля

09.08.2018


Хлопчики та дівчатка зібралися в молодіжному центрі «Молодь плюс» для перегляду мультфільму «Мій маленький поні». Наприкінці сеансу на маленьких глядачів чекала цікава зустріч із «гостем у погонах».

Так, у приміщенні молодіжного центру «Молодь плюс», що працює на базі Селидівської міської центральної бібліотеки, традиційно зібрались діти різного шкільного віку для перегляду нового мультфільму «Мій маленький поні».

По його закінченню до хлопчиків та дівчаток звернувся інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов. Правоохоронець нагадав їм правила дорожнього руху, правила поведінки в громадських місцях та на водоймищах під час літнього відпочинку, пояснив, як необхідно обережно поводитись із предметами побутової техніки коли дорослих немає вдома, а також окремо зупинився на питання дитячого травматизму. Поліцейський попередив хлопців та дівчат, що дуже небезпечно самим підходити до відкритих вікон і спиратися на встановлену москітну сітку.

Крім того, правоохоронець розповів малечі про їхні права та зауважив, що ніхто не має права їх порушувати, адже за це законом передбачена відповідальність.

«За відсутністю дорослих знайдіть собі безпечне заняття, пограйте в настільні ігри. На вулиці намагайтеся не спілкуватися із незнайомцями та не погоджуйтесь на будь-які їхні пропозиції. Бажаю вам добре відпочити і набратися лише гарних спогадів про літні канікули», - побажав дітям інспектор ювенальної превенції Євген Косогов.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета