В поточному році покровські поліцейські притягнули до відповідальності за зберігання і реалізацію саморобного алкоголю 39 громадян

11.07.2018


Співробітники Покровського відділу поліції регулярно проводять заходи, спрямовані на попередження та виявлення фактів виготовлення та реалізації самогону. З початку року покровські правоохоронці вилучили 157 літрів браги та 36 літрів самогону.

Незважаючи на заборону виготовлення, зберігання та збуту самогону або інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва та передбачену законодавством відповідальність, роботи в правоохоронців у цьому напрямку все ж вистачає. Кількість осіб, котрі намагаються таким чином поповнити сімейний бюджет, не меншає.

Так, з початку поточного року співробітниками Покровського відділу поліції складено 24 протоколи за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону або апаратів для його виробництва» та 11 за ст. 177 «Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення» Кодексу України про адміністративні правопорушення, вилучено 36 літрів самогону та 157 літрів браги. До боротьби із самогоноварінням долучаються і представники місцевого громадського формування «За порядок».

На сьогоднішній день дільничні офіцери поліції продовжують на своїх дільницях займатися профілактичною роботою щодо протидії самогоноварінню та припиненню діяльності точок самогоноваріння. Також з метою запобігання продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів правоохоронці систематично проводять профілактичні рейди по торговим та розважальним закладам.

Поліцейські закликають громадян не порушувати законодавство і усвідомлювати наслідки протиправних дій, пов’язаних із зберіганням та збутом самогону або інших міцних спиртних напоїв домашнього виготовлення.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета