За добу поліцейські Покровської оперзони викрили двох зберігачів наркотиків

05.07.2018


Наркотичні речовини вилучені та направлені на експертизу, а на правопорушників тепер чекає кримінальна відповідальність.

Поліцейськими постійно вживаються заходи, направлені на виявлення правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних речовин та притягнення до відповідальності правопорушників. Найбільш поширеними злочинами у цій сфері є зберігання наркотичних речовин.

Так, в Авдіївці під час профілактичного відпрацювання був викритий чоловік, який мав при собі шприц із наркотичною речовиною. 26-річний містянин пояснив, що це власноруч виготовлене наркозілля для власних потреб.

А в м. Білозерське власником наркотиків виявився 30-річний місцевий мешканець. У правопорушника правоохоронці вилучили 2 шприци із наркотичною речовиною – опієм ацетильованим. Пояснення чоловіка були аналогічні – виготовим самостійно і планував вжити. Слід зауважити, що молодик вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Наркотичні речовини вилучені й відправлені на експертизу.

Відносно обох правопорушників слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета