За рахунок довірливої мешканки Покровська шахраї збагатились майже на 15 тисяч гривень

23.06.2018


Напевно, вже кожна людина чула про розповсюджені шахрайські схеми. Але, втрачаючи пильність, громадяни продовжують поповнювати ряди ошуканих. Так, вчора до Покровського відділу поліції звернулася 32-річна місцева мешканка, яка повідомила що її ошукали невідомі майже на 15 тисяч гривень.

Як з’ясувалося, потерпіла вирішила придбати дизпаливо і зателефонувала на номер, по якому пропонували потрібний товар. Обговоривши всі умови з продавцем, мешканка Покровська замовила 800 літрів солярки і, перевела на вказану картку передоплату у розмірі  14 750 гривен. Ще 6000 гривень вона мала передати під час зустрічі та отриманні дизпалива. В оговорений день потерпіла прийшла на місце зустрічі, однак, продавця з товаром не було, а зв’язатись з ним по телефону не виявилось можливим, так як зв'язок з ним був відсутній.

Зрозумівши, що її обдурили, містянка звернувся по допомогу в поліцію. За даним фактом слідчими Покровського відділу поліції відкрито кримінальне провадження  за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення осіб шахраїв та місця їх перебування.

Правоохоронці нагадують громадянам, аби стовідсотково уберегтися від шахраїв, здійснюючи покупки, потрібно діяти за схемою: отримав товар, перевірив якість і тільки після цього заплатив.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета