На «гачок» до зловмисників потрапили дві мешканки Покровської оперативної зони

13.06.2018


54-річна жінка з Покровська замовила на одному з сайтів басейн й внесла передплату за нього. В результаті потерпіла залишилась і без замовлення, і без грошей. А з банківського рахунку 33-річної мешканки Новогродівки зникли кошти одразу після телефонної розмови із «інтернет-покупцем». В обох випадках правоохоронці встановлюють осіб причетних до даних правопорушень.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернулась місцева мешканка із заявою про те, що її ошукали. З’ясувалося, що потерпіла зробила замовлення в інтернеті, перерахувавши продавцю 3 тисячі гривень. Коли термін отримання замовленого басейну сплинув, жінка намагалась додзвонитися постачальнику щоб дізнатись про «долю» свого замовлення, однак почула:«Ваш абонент знаходиться по за зоною досяжності». Зрозумівши, що оголошення було хибним, а продавця не існує, як і пропонованого ним басейну, ошукана жінка прийшла до поліції.

А селидівські правоохоронці встановлюють особу невідомої, яка спочатку випитала у постраждалої з Новогродівки дані банківської карти, а потім обчистила її рахунок. Як розповіла потерпіла в поліції, до неї прийшла подруга і розповіла, що виставила в інтернеті свої речі на продаж і якась жінка хоче їх купити. Так як подруга не має власної картки, вона попросила скористатися карткою потерпілої і та надала їй таку можливість. В подальшому потенційна покупниця зателефонувала власниці картки і попросила її назвати цифри, які зображені на зворотному боці, мотивуючи тим, що це необхідно для підтвердження операції. Як тільки постраждала виконала це прохання, з її картки зникли 1 тисяча 850 гривень. Таким чином, намагаючись допомогти своїй знайомій, жінка втратила власні заощадження.

За обома фактами слідчими відкриті кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» та ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета