Підсумки відпрацювання Покровської оперативної зони: 106 порушень правил дорожнього руху та жодної ДТП з постраждалими

11.06.2018


З 7 по 9 червня тривало оперативно-профілактичне відпрацювання з безпеки дорожнього руху на автодорогах Покровської оперзони. Пріоритетним напрямком було виявлення водіїв у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Під час спецзаходів виявлено 31 такого водія.

Метою відпрацювання стала профілактика аварійності і травматизму на дорогах. У заходах були задіяні групи реагування патрульної поліції Покровського відділу поліції.

Всього за час відпрацювання виявлено 106 порушень Правил дорожнього руху. Майже кожне третє з них – керування транспортом у стані сп’яніння.

Водії, які у нетверезому стані сіли за кермо, притягнуті до відповідальності за ст. 130 Кодексу України про адміністративні порушення «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

На порушників чекають штрафи у розмірі від 10200 гривень та позбавлення прав на 1 рік. А якщо виявиться, що порушник протягом року вже притягувався до відповідальності за керування транспортом в стані сп’яніння, то йому загрожує 20400 гривень штрафу з позбавленням прав вже на 3 роки.

Крім того, поліцейські виявили 2 факти підробки документів, затримали злочинця, який з 2010 року перебуває в розшуку за вчинення кримінального провадження, передбаченого ч.3 ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України та припинили нелегальні перевезення деревини й вугілля.

За час превентивного відпрацювання на території обслуговування Покровського відділу поліції не було зареєстровано жодної дорожньо-транспортної пригоди з постраждалими.

Шановні учасники дорожнього руху! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте уважними та обережними – на дорогах діти. Бережіть своє життя та життя оточуючих.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета