У Покровскій оперативній зоні пройшов публічний інструктаж правоохоронців

08.06.2018


На центральних площах міст Покровська, Мирнограду, Селидового, Добропілля та Авдіївки традиційно вишукувався особовий склад структурних підрозділів Покровського відділу поліції для проведення інструктажу та отримання від керівництва першочергових завдань на вихідні дні. Допомагати вартовим порядку будуть учасники громадських формувань.

На публічному щотижневому інструктажі керівництво кожного підрозділу поліції визначило найбільш ефективну розстановку сил й засобів та довело особовому складу першочергові завдання щодо забезпечення громадської безпеки.

Чергові наряди, які цілодобово нестимуть службу, аби громадяни спокійно провели вихідні, спрямовані на своєчасне припинення диверсійних дій, виявлення та затримання осіб, причетних до незаконних збройних формувань, припинення незаконного обігу зброї, бойових припасів, вибухових речовин, пристроїв та наркотичних речовин.

Особлива увага приділяється перевірці транспортних засобів та осіб, які перетинають блокпости, а також забезпеченню публічної безпеки у місцях великого скупчення людей, площах міст, паркових зонах.

Правоохоронці чергуватимуть і в навчальних закладах, в яких сьогодні проходитимуть випускні вечори для учнів 9-х класів.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета