Поліцейські Донеччини пройшли вишкіл з домедичної допомоги від мальтійської служби допомоги в Україні (ВІДЕО)

18.05.2018


Під час триденних навчань співробітники поліції навчалися рятувати життя людям до приїзду лікарів. Після складання іспитів кращі фахівці продовжать підготовку в Києві, де зможуть отримати кваліфікацію інструкторів з домедичної допомоги.

Вишкіл був організований відділом професійного навчання управління кадрового забезпечення поліції Донецької області спільно з благодійною волонтерською організацією Мальтійська служба допомоги в Україні. Мета тренінгу - підвищення рівня знань співробітників поліції в домедичній допомозі.

Навчання провела тренер-рятувальник Мальтійської служби допомоги Катерина Сухомлинова. Вона також є  головою поліцейської комісії ГУНП в Донецькій області та безпосередньо займається відбором кандидатів на службу.

«Ми маємо робити все, аби поліцейський був повноцінним помічником кожного громадянина в нашому суспільстві. Зазвичай поліцейські приїжджають на місце події першими, тому саме від їхніх дій залежить життя та здоров’я людини. Завдання поліції – допомогти кожному потерпілому в безпорадному стані дочекатися кваліфікованої медичної допомоги», - зазначила Катерина Сухомлинова.

Навчальний курс тривав 16 годин та складався з теоретичних та практичних занять. Поліцейські навчалися надавати допомогу при кровотечі, різних травмах, проводити реанімаційні заходи.

Під час практики моделювали різні невідкладні ситуації, навички відпрацьовували на новітньому обладнанні – фантомах дорослих та навіть немовлят. За словами тренера, головне при наданні допомоги – не нашкодити постраждалому.

«Коли мужні хлопці беруть до рук ляльку, у них руки тремтять, вони хвилюються. І це дуже важливо, коли є можливість саме відпрацювати надання допомоги на ляльках. Навіть кваліфіковані рятувальники при реанімації можуть зламати ребро. На фантомах відчуття майже таке саме, як коли робиш масаж серця справжній людині», - розповіла інструктор.

Сертифікати про проходження курсів отримали 13 поліцейських з кожного територіального підрозділу області. Ті, хто отримав вищий бал на тестуванні, будуть відправлені на всеукраїнські навчання з кваліфікованої домедичної допомоги, які відбуватимуться в Києві. Повернувшись на Донеччину, сертифіковані інструктори навчатимуть своїх колег.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал