Правоохоронці Покровська спільно із представниками ОСББ обговорили шляхи подальшої співпраці

16.05.2018


Заступник начальника Покровського відділу поліції Дмитро Верецун та дільничні офіцери провели робочі зустрічі з квартальними та головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, під час яких разом обговорити шляхи подальшої взаємодії.

На початку перед присутніми із звітом про роботу виступив заступник начальника Покровського відділу поліції Дмитро Верецун. Правоохоронець розповів присутнім про нещасний випадок падіння бетонної конструкції під‘їзду багатоповерхового будинку, в результаті якого загинула дитина.

«Ми усі повинні зробити все необхідне аби не допустити повторення таких жахливих випадків в інших будинках», - наголосив Дмитро Володимирович.

За для цього під час зустрічі було прийняте рішення організувати проведення спільних обстежень усіх під‘їздів багатоквартирних будинків на предмет безпечності їх експлуатації.

Окремим питанням розглядалася проблема насилля у сім’ї. Знущанням у сім'ї піддаються 68% українських жінок (близько 18 мільйонів). Вони страждають від домашнього насильства частіше, ніж від пограбувань, зґвалтувань та автомобільних катастроф разом узятих. 35-50% жінок, які потрапляють до лікарень з тілесними травмами - жертви домашньої тиранії. Здебільшого жінки замовчують цю проблему, що іноді призводить до більшої біди.

Зазвичай тільки фізичне насильство ми вважаємо насильством, однак це зовсім не так. Закон України «Про попередження насильства в сім'ї» виділяє чотири види насильства в сім'ї: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Правоохоронці постійно проводять профілактичну роботу щодо попередження насильства у родинах: відвідують громадян за місцем проживання, проводять бесіди з сімейними дебоширами шляхом пред’явлення офіційного попередження щодо недопущення в подальшому таких правопорушень.

Співробітники Покровського відділу поліції звернулися до усіх присутніх та нагадали, що ні в якому разі не можна закривати очі на насильство. Такі проблеми самі собою не вирішуються, а тільки погіршуються з часом. Тому якщо ви стали жертвою або свідком насильства в сім'ї – обов’язково звертайтеся за допомогою в поліцію. Адже сім'я повинна бути безпечним місцем, де тебе люблять, розуміють, поважають та захистять.

Далі поліцейські вислухали пропозиції та побажання громадян щодо подальшої тісної взаємодії, підтримання правопорядку на територіях обслуговування і недопущення вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень. Усі питання були зафіксовані і найближчим часом будуть вирішені.

У свою чергу, запрошені зазначили, що між ними та дільничними офіцерами налагоджена взаємодія.

«Останнім часом ми спостерігаємо позитивні зміни у роботі поліцейських. Вони сумлінно і з повагою ставляться до громадян, ніколи не проходять повз, обов'язково поспілкуються, поцікавляться проблемами. Вони цілодобово на зв'язку і якщо виникають проблемні ситуації, вони завжди допомагають їх вирішити», - зазначили представники ОСББ.

Наприкінці зустрічі заступник начальника Покровського відділу поліції Дмитро Верецун зазначив, що такі заходи будуть проводитися і надалі, адже завдяки таким зустрічам, правоохоронці та жителі обмінюються важливою інформацією, знаходять спільні шляхи вирішення проблемних питань.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета