На трьох, виявлених правоохоронцями, зберігачів наркотиків чекає кримінальна відповідальність

16.05.2018


Поліцейськими Покровської оперативної зони постійно вживаються заходи, направлені на боротьбу з незаконним обігом наркотиків. Тільки з початку травня було розпочато 20 кримінальних проваджень даної категорії. Найбільш поширеними злочинами у цій сфері є зберігання та пересилання наркотичних речовин. Тільки протягом минулої доби правоохоронці двічі вилучали наркозілля.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності поліції є боротьба з незаконним розповсюдженням наркотичних засобів. Співробітники Покровської оперативної зони постійно проводять заходи, спрямовані на виявлення місць збуту наркотиків, і затримання осіб, підозрюваних у розповсюдженні наркотичних засобів.

Так, минулого дня співробітниками Покровського відділу поліції на території блокпосту для перевірки був зупинений 24-річний мешканець Миколаївської області. Під час перевірки особистих речей чоловік помітно нервував. З’ясувалося, що він має при собі заборонені речовини. У присутності понятих у нього були вилучені 8 згортків з марихуаною. Власник наркотику пояснив, що «нещодавно знайшов його на узбіччі та залишив собі для власного вживання».

Ще один факт незаконного зберігання наркотиків був виявлений правоохоронцями Покровська. Цього разу, під час патрулювання території обслуговування правоохоронці зупинили для перевірки 24-річну місцеву мешканку, яка зберігала 2 медичних шприца з наркотичною речовиною.

А Селидівські правоохоронці минулого дня вилучили марихуану під час проведення обшуку у помешканні 30-річного місцевого мешканця. Власник наркозілля зізнався, що знайшов «травичку» біля місцевого ставка та залишив «для себе».

Наркотичні речовини вилучені та направлені на експертизу.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Після проведення лабораторного дослідження буде визначена остаточна правова кваліфікація.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета