Покровські правоохоронці провели профілактичні бесіди та правові лекції не тільки із школярами міста, а й з їхніми батьками

15.05.2018


Перед настанням літніх канікул інспектори ювенальної превенції Покровського відділу поліції відвідують навчальні заклади міста і нагадують учням та батькам про правила поведінки і безпеки під час відпочинку.

Так, в ліцеї «Надія» на батьківські збори завітали і співробітники Покровського відділу поліції. Спочатку вони нагадали дорослим про відповідальність, яка очікує на них за правопорушення, допущені неповнолітніми, розповіли в якому віці наступає кримінальна та адміністративна відповідальність самих дітей. Правоохоронці зазначили, що постійний контроль та увага за поведінкою власних дітей допоможуть вберегти їх від необдуманих вчинків. Під час бесіди із батьками було зазначено, що під час канікул багато хто з дітей будуть залишатися вдома самі, тому слід провести бесіди із неповнолітніми і пояснити, що треба бути уважними на вулиці, нікуди не ходити без дозволу батьків, не спілкуватися із незнайомцями та бути пильними й обережними при виявленні незнайомих предметів.

А до учнів 3-5 класів загальноосвітньої школи №3 м.Покровська «гості в погонах» прийшли вже не вперше. Такі зустрічі для школярів вже традиційні. Так, інспектор ювенальної превенції поліції Ірина Грицай вкотре нагадала хлопчикам та дівчаткам правила поведінки на дорозі та поблизу проїзної частини, закріпила їхні знання з перетину дороги по пішохідному переходу та за його відсутності. Також поліцейський пояснила школярам, що ні в якому випадку не можна відвідувати водоймища без дорослих. «На воді може трапитися будь що і самі ви можете не впоратися із бідою, тому краще не ризикувати своїм життям, а ходити купатися тільки із батьками та не запливати далеко»,- зазначила Ірина Грицай. Школярі пообіцяли дотримуватись правил безпеки, не спілкуватися із незнайомцями та сказали, що знають куди слід телефонувати в таких випадках, а саме – на 102.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета