Добропільські поліцейські познайомили учнів місцевої школи із роботою свого відділення

15.05.2018


Аби учні 8 -го класу загальноосвітньої школи - інтернату м. Добропілля познайомилися із історією появи відділення поліції та краще зрозуміли роботу його підрозділів, правоохоронці запросили хлопців та дівчат до себе в гості. До екскурсії залучилися і учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

Інспектор ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Юлія Мурашко разом із лігівцями радо прийняли запрошених школярів у своєму відділенні і підготували для них цікаву розповідь про його створення.

Спочатку учні завітали до музею Добропільського відділення поліції. Діти із задоволенням роздивлялись архівні фото правоохоронців та слухали розповіді про героїчні вчинки поліцейських.

Після знайомства з музеєм гості вирушили до чергової частини відділення поліції. Школярі спостерігали, як приймають і реєструють повідомлення громадян та як діють поліцейські при отриманні інформації про злочини та події.

Потім підлітки ознайомились з роботою ізолятору тимчасового тримання, де на власні очі побачили умови утримання правопорушників в разі їх арешту чи затримання. На учнів це місце справило незабутнє враження і вони задавали багато дорослих запитань правоохоронцям відносно того, за які саме правопорушення туди потрапляють громадяни та як довго вони там перебувають.

Крім того, зі школярами поспілкувались і «майбутні правоохоронці». Підлітки поділились з однолітками своїми досягненнями в рядах молодіжної організації та запросили учнів приєднатися до «Ліги майбутніх поліцейських». Лігівці із захопленням розповідали про спільні рейди, які вони проводять з правоохоронцями та про різноманітні творчі та спортивні заходи, в яких вони залюбки приймають участь.

«Сьогодні ми провели черговий День відкритих дверей для школярів нашого міста. Подібними заходами ми хочемо показати, що відкриті не тільки для дорослих, а й для підростаючого покоління. Ми розповідаємо молоді про нашу роботу, її плюси і мінуси і можливо в подальшому хтось з учнів захоче вступити до наших рядів»,- підсумувала інспектор поліції Юлія Мурашко.

На завершення зустрічі правоохоронці нагадали школярам правила безпеки під час знахідки невідомих предметів та правила поводження під час літніх канікул. Старшокласники подякували поліцейським за цікаво проведений час та пообіцяли бути законослухняними громадянами.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета