Покровськими правоохоронцями попереджена спроба розкрадання вугілля

14.05.2018


Співробітниками Покровського відділу поліції затримані троє чоловіків, які намагалися викрасти майже 19 тон вугілля з вантажного потягу. Крадії затримані «на гарячому». Викрадене вугілля вилучене, а правопорушникам загрожує кримінальна відповідальність.

Минулого дня співробітниками Покровського відділу поліції була отримана інформація про те, що група крадіїв має намір скоїти крадіжку вугілля на території залізничної станції Чунишине.

З метою попередження крадіжки покровські оперативники негайно вирушили на зазначену станцію та застали крадіїв під час скоєння злочину. На момент затримання правопорушники вже встигли наповнити вугіллям близько 380 мішків, а це майже 19 тон.

Зловмисниками виявилися двоє місцевих мешканців 23 та 24 років і 19-річний мешканець с. Лисівка. Крадії зізналися, що викрадене вугілля планували продати, а виручені кошти витратити на власні потреби.

Вугілля, здобуте злочинним шляхом, вилучене у якості речових доказів та буде повернуто законному власнику, а у відношенні крадіїв відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Таким чином правопорушникам загрожує до 5 років позбавлення волі.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета