В Покровському відділі поліції відбулися навчально-тренувальні стрільби

16.04.2018


Заняття проходять під контролем співробітників відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення обласного главку поліції і покликані підвищувати рівень бойової підготовки поліцейських, аби у разі потреби вони могли миттєво пристосуватися до будь-яких змін оперативного стану та захистити населення.

Тривоги, відбиття умовних озброєних нападів на адмінбудівлі поліції, блокпости, заняття з медицини та постійне підвищення загального рівня підготовки правоохоронців – будні поліцейських складаються не лише з виконання прямих обов’язків з документування та припинення злочинів, а й з постійної роботи над вдосконаленням навичок.

Так, сьогодні в Покровському відділі поліції під пильним наглядом працівників главку відбулися навчально-тренувальні стрільби. Спочатку за допомогою тестування були перевірені знання особового складу тактико-технічних характеристик зброї, а також нормативної бази та обставин, за яких вона використовується, адже без належних знань з теорії вогневої підготовки до стрільб правоохоронці не допускаються.

Далі – практичний етап, під час якого поліцейські відточували свої навички зі стрільби відповідно до зазначеного курсу стрільб.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета