Мешканець Добропілля вирішив скористатися можливістю добровільно здати нелегальну зброю

14.04.2018


На території обслуговування Покровського відділу поліції триває місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів. Дізнавшись про це, добропільчанин поспішив добровільно здати правоохоронцям зброю.

До Добропільського відділення поліції звернувся 42-річний місцевий мешканець, який приніс до відділення поліції рушницю ІЖ-17. За його словами, зброя належить йому, однак строк дії дозвільних документів закінчився та громадянин вирішив добровільно позбутися цієї зброї.

Відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України законослухняний чоловік буде звільнений від кримінальної відповідальності.

Поліція нагадує, що якщо громадянин не є власником вогнепальної зброї, зброя їм знайдена або передано йому, то зберігання і використання цієї зброї суворо заборонені. Така зброя підлягає негайній здачі в поліцію, в іншому випадку громадяни будуть притягуватися до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Громадяни, які добровільно здали предмети озброєння, вибухові речовини у відповідності до чинного законодавства, звільняється від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета