Співробітники Авдіївського відділення поліції провели Урок доброти

14.04.2018


«Маю право бути собою» - під таким гаслом відбулася зустріч авдіївських правоохоронців із учнями 9-го класу ЗОШ №6. Мета заходу – пояснити старшокласникам про недопущення вчинення жорстокості й насильства в молодіжному середовищі та проявів булінгу.

Темою профілактичної бесіди зі школярами стала проблема подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, підвищення обізнаності учнів і формування у них нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства в сім'ї й суспільстві. Інспектор ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Геннадій Юдін роз'яснив учням їх права і обов'язки, а також акцентував увагу на відповідальності батьків школярів, в разі здійснення даних видів правопорушень і злочинів.

Також правоохоронець розповів про види насильства, а саме: мобінг - це регулярне і цілеспрямоване нанесення фізичного і душевного шкоди людині або дитині. До нього можна віднести бойкот, причіпки, глузування, дезінформація, заподіяння шкоди здоров'ю, дрібні крадіжки або псування особистих речей. Найбільш часто жертвами шкільного насильства стають учні, які мають фізичні вади та деякі особливості зовнішності.

Ще одним видом насильства є так званий булінг - це глузування, цькування, бойкот, приниження дитини. Мотивацією до цього стають заздрість, помста, ворожість, прагнення відновити справедливість, боротьба за владу, потреба підпорядкування лідеру, нейтралізація суперника і самоствердження.

Геннадій Юдін зауважив, що якщо учні знають подібні випадки, чи відчувають на собі тиск з боку однолітків, про цю проблему краще не змовчувати, а поділитися із батьками, вчителями, також можна звернутися до нього особисто і він обов’язково допоможе й підкаже як діяти в тій чи іншій ситуації.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета