Добропільскі правоохоронці проводять правове виховання школярів

30.03.2018


Права та обов’язки неповнолітніх, з якого віку починається кримінальна та адміністративна відповідальність, як діяти в небезпечних ситуаціях та як не стати жертвою зловмисників – дізнались учні загальноосвітньої школі №7 від співробітників поліції під час правового уроку.

Такі заходи правоохоронцями проводяться постійно з пропаганди правових знань серед учнівської молоді. Як відомо, незнання законів не звільняє від відповідальності. І для того, щоб донести до кожного неповнолітнього інформацію про тяжкі наслідки за їх порушення, а також як не стати жертвою злочинців, була організована зустріч з  учнями 9 класів.

Інспектор ювенальної превенції та оперуповноважений Дмитро Пелепенко Добропільського відділення поліції  Валентина Гос роз'яснили хлопцям та дівчатам  статті кримінального і адміністративного кодексів, що передбачають відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів.

“Ви повинен знати, що будь-яке правопорушення або злочин підпадає під дію статті Адміністративного або Кримінального кодексів України, і законодавством, як для неповнолітніх, так і дорослих, за скоєння неправомірних дій передбачена відповідальність,” -  наголосив  Дмитро Пелепенко.

Окрім цього правоохоронці звернули увагу учнів  і на їх поведінку у школі, відвідування занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин. Крім того, розповіли, як вберегтися від злочинців, наприклад, від інтернет –шахраїв, які останнім часом вдало поповнюють свої кармани за рахунок довірливих громадян.

В кінці зустрічі поліцейські закликали дітей, якщо вони не в змозі вирішити проблему самостійно, не отримавши підтримки від батьків і педагогів, звертатись за допомогою до поліції.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета