В Покровському районі на одну жертву інтернет-шахраїв стало більше

30.03.2018


На суму 5 тисяч 200 гривень вдалося ошукати невідомим довірливого мешканця с. Гродівка, який замовив в інтернеті тренажер. Як показав час, продавець виявився шахраєм і як тільки отримав передплату за товар – зник разом із грошима. Правоохоронці встановлюють особу «спритника», щоб притягнути до відповідальності.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся 46-річний мешканець Покровського району із заявою про те, що невідомий чоловік незаконно заволодів його грошима. Як з’ясувалося, потерпілий зробив замовлення на відомому інтернет-сайті, перерахував постачальнику передплату – 5 тисяч 200 гривень і почав чекати на товар. Коли термін отримання спортінвентаря закінчився, покупець намагався дізнатися причину його затримки, але телефон продавця виявився «поза зоною досяжності». Оголошення з сайту теж зникло і лише тоді постраждалий зрозумів, що його ошукали і тренажера, як і своїх коштів, він не побачить.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає для зловмисників покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал