12 зберігачів наркотиків були викриті авдіївськими правоохоронцями з початку року

20.03.2018


Постійні ретельні перевірки та слідчо-оперативні заходи, вжиті правоохоронцями Авдіївського відділення поліції в поточному році дали такі результати – 12 відкритих кримінальних проваджень відносно громадян, які незаконно зберігали в себе наркотичні речовини. Вчора до цих правопорушників «приєднався» ще один виявлений нарколюбитель.

Так, вчора під час патрулювання вулиць міста, авдіївські правоохоронці звернули увагу на підозрілого чоловіка. Зупинивши його для перевірки документів, поліцейські виявили в 47-річного місцевого мешканця паперовий згорток із коноплею. Від будь-яких пояснень правопорушник відмовився, сказавши лише, що «травичку» тримав для власного вжитку.

Наркотичну речовину було вилучено та направлено на експертизу.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч.1 ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років. Досудове слідство триває.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета