В Добропіллі юнацькі команди змагались за першість в змаганнях з міні-футболу

20.03.2018


Перемогу здобула команда юних футболістів з Добропілля, яка отримала  привітання і від співробітників Добропільського відділення поліції.

В Добропіллі відбувся міжрегіональний турнір з міні-футболу «Дружба», участь в якому  приймали 10 юнацьких команд з Донеччини та Харківщини.

На футбольному полі йшла завзята боротьба, кожна команда намагалась здобути  перемогу. Гучними гаслами підтримували та підбадьорювали гравців активні вболівальники -  друзі, батьки та правоохоронці.

У напруженій спортивній боротьбі виборола першість і стала переможницею команда з Добропілля. Друге  місце посіла команда з Білецького, а 3 – з Мирнограду.

В кінці заходу заступник начальника сектору превенції Добропільского відділення поліції Олександр Жуков, який спостерігав за грою та вболівав за місцеву команду, привітав всіх учасників змагань та вручив у якості підтримки команді з Мирнограду – торт.

«Всі команди показали гарну футбольну гру, спортивну поведінку і майстерність. Я бажаю кожній команді  такого ж спортивного духу, енергії та спраги до перемоги у подальших змаганнях!», - зазначив Олександр Жуков.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета