Мирноградські поліцейські протягом декількох годин розшукали неповнолітнього

17.03.2018


Мати 16-річного хлопця звернулась до поліції лише через два дні після його зникнення. Але, незважаючи на це, співробітники Мирноградського відділення поліції оперативно розшукали та повернули додому піділтка. Крім того, правоохоронцями були розшукані ще двоє неповнолітніх, які вже близько місяця пішли з власних домівок та вели самостійне життя, а їх батьки навіть цього «не помітили».

До чергової частини Мирноградського відділення поліції звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що її 16-річний син зник.

Поліцейські, які прибули за викликом з’ясували, що хлопець пішов гуляти з друзями ще два дні тому, але додому так і не повернувся. Мати сподівалася знайти дитину власними силами, а коли їй це не вдалось, звернулась до поліції.

Відразу по тривозі був піднятий особовий склад Мирноградського відділення поліції і орієнтований на пошуки неповнолітнього. Правоохоронці відразу почали «прочісувати» місцевість поблизу проживання родини, а також сусідні вулиці. Вже через декілька годин пошуків підліток був знайдений на одній з вулиць міста. Хлопець пояснив співробітникам поліції, що не повернувся додому, бо просто хотів гуляти. З втікачем інспектори ювенальної превенції провели профілактичну бесіду про недопустимість подібних безвідповідальних вчинків, а відносно його матері склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, під час пошуків 16-річного зниклого підлітка, правоохоронці виявили ще двох хлопців 11-ти та 15-ти років, які ночували на теплотрасі. З’ясувалося, що їх батьки зловживають спиртними напоями та вихованням дітей не займаються. Тому, в пошуках «кращої долі» хлопці пішли з дому та вели самостійне життя. А ось їх батьки навіть не шукали дітей та не цікавились їхньою долею. Поліцейські розшукали батьків юних «знайд» та притягнули їх до адміністративної відповідальності за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. До речі, відносно матері 11-річного хлопця вже в цьому році інспектори ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції складали аналогічний адміністративний протокол. Але це ніяк не вплинуло на горе-матусю, яка так і не змінила своє відношення до сина.

«Таке ставлення батьків до дітей неприпустиме. Адже своєю байдужістю вони створюють загрозу для  життя та здоров’я власних дітей. Тому, ми будемо клопотати про позбавлення цих горе-батьків батьківських прав», - зазначив начальник Мирноградського відділення поліції Роман Алешкевич.

Покровський відділ поліції

 Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета