В Мирнограді зухвалий покупець розплатився за придбаний ноутбук недіючими грошима

13.03.2018


Мешканець Мирнограду зрадів, коли зміг вигідно продати свій ґаджет за допомогою відомого інтернет-сайту. Але радість була недовготривалою - гроші, якими із ним розплатився покупець виявилися вже давно вилученими із обігу. Правоохоронці встановлюють особу покупця, який вигідно «провернув» фальшиву угоду.

До чергової частини Мирноградського відділення поліції звернувся 40-річний місцевий мешканець із заявою про те, що його ошукали. Виявилося, що потерпілий розмістив на сайті з купівлі-продажу товарів оголошення про продаж свого ноутбуку. Через кілька днів чоловіку зателефонував невідомий і сказав, що хоче придбати ґаджет. Чоловіки домовилися про зустріч  в місті, під час якої продавець віддав покупцю ноутбук, а той гроші за нього – 10 тисяч російських рублів. Лише коли потерпілий прийшов в банк для обміну грошей на українські гривні, там йому сказали, що ця банкнота вже тривалий час вилучена із обігу і є неплатіжною.

Зрозумівши, що покупець – шахрай, який в такий спосіб заволодів його ноутбуком, мешканець Мирнограду звернувся до поліції.

За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 3 років обмеження волі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал