З початку року в Покровську зафіксовано 13 ДТП з постраждалими

12.03.2018


Внаслідок аварій 1 людина загинула, а 16 осіб отримали травми різного ступеню тяжкості. Головні причини автопригод – не дотримання швидкісного режиму руху та недбале ставлення до власного життя і безпеки оточуючих.

За безпеку на дорозі дбають групи реагування патрульної поліції. Так, з початку року ними виявлено 521  порушення правил дорожнього руху, складено 36 адміністративних протоколів за керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння, 19 керманичів позбавлені спеціального права керування транспортними засобами.

Правоохоронці застерігають пішоходів та водіїв від необачних дій на дорозі та закликають суворо дотримуватися правил дорожнього руху, аби не створювати небезпечних ситуацій.

Шановні пішоходи, не треба покладатися на водія, на його знання правил дорожнього руху. Потрібно враховувати багато факторів, серед яких і погодні умови, і стан технічного оснащення транспортного засобу. Не ризикуйте життям і здоров'ям!

Шановні водії, перш за все, поважайте інших учасників дорожнього руху, особливо пішоходів. Адже Ви маєте перед ними перевагу, так як керуєте джерелом підвищеної небезпеки, а пішохід є більш вразливим.

Поліцейські закликають всіх учасників дорожнього руху до відповідального та поважливого ставлення одне до одного. Завжди слід пам’ятати, що безпека на дорозі – це справа кожного і навіть незначне, здавалося би, порушення може стати причиною непоправної трагедії. Будьте відповідальними та дисциплінованими, спостережливими, не легковажте своєю безпекою та сумлінно виконуйте вимоги Правил дорожнього руху.

Покровський відділ поліції

 Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета