20 тисяч гривень коштувала «свобода» сина пенсіонерці з Покровська

12.03.2018


75-річна жінка у телефонній розмови із «поліцейським» дізналася, що її син когось побив і тепер перебуває у відділенні. Невідомий також запропонував свою допомогу «в порятунку родича», на яку покровчанка відразу погодилась. Лише виконавши усі умови «добродія», пенсіонерка зрозуміла, що потрапила в пастку до шахрая, особу якого тепер встановлюють правоохоронці.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернулася місцева мешканка із заявою про те, що невідомий чоловік незаконно заволодів її грошима.

Виявилося, що напередодні потерпілій зателефонував «поліцейський» і повідомив, що її син сильно побив якусь людину, через що потрапив до відділення поліції. Поки розгублена пенсіонерка приходила в себе від почутого, чоловік додав, що за 20 тисяч гривень може «посприяти» тому, аби це питання зам’ялося. Жінка погодилася і виконала умову «правоохоронця». Того ж дня до пенсіонерки приїхав син і дуже здивувався розповіді матері про своє «визволення», тому що жодного разу в житті він не був затриманий.

Ошукана жінка звернулась до поліції.

За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 3 років обмеження волі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета