Учасники авдіївської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» обіграли поліцейських у футболі в рамках Всеукраїнських змагань FOOTBALL FOR KIDS

12.02.2018


Із розгромним рахунком 4:0 завершився матч з міні-футболу в прифронтовій Авдіївці. Перемогу над командою з місцевих правоохоронців та співробітників поліції з Хмельниччини отримала команда, яка складалась із «майбутніх поліцейських» та студентів місцевого ПТУ.

Сьогодні в рамках Всеукраїнських змагань «FOOTBALL FOR KIDS» у спортивній залі ДК АКХЗ в м. Авдіївка відбулися змагання з міні-футболу. Команди правоохоронців та лігівців зійшлися у фіналі і в запеклій боротьбі перемогу вибороли «майбутні поліцейські» разом із студентами професійного училища.

Матч від початку був напружений і команда, яка складалась із співробітників місцевої поліції та правоохоронців з Хмельниччини - не поступалась молоді, але спритні гравці-лігівці не шкодували сил і перемога виявилась на їхньому боці. 4:0 – саме із таким рахунком перемогли своїх наставників хлопці з Ліги.

Учасники обох команд зізналися, що гра була цікавою, але головне – не перемога, а відчуття командного духу, повага та згуртованість між гравцями. Всі команди отримали кубки й солодкі призи. А правоохоронцями було прийняте одностайне рішення віддати свій солодкий подарунок наймолодшому учаснику збірної юнацької команди ДК АКХЗ. Також поліцейські поздоровили із перемогою своїх помічників – лігівців та побажали юнакам великих перемог не тільки в спорті, а і в їх житті та діяльності.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета