Добропільські поліцейські та представники громадського формування Патріоти Добропілля виявили трьох продавців, які реалізовували тютюн та алкоголь неповнолітнім

12.02.2018


Трьома штрафами та попередженнями про позбавлення ліцензії на торгівлю закінчився рейд дільничних інспекторів Добропільського відділення поліції та представників громадського формування Патріоти Добропілля по торгівельним закладам Білецького. 

З метою перевірки дотримання власниками та продавцями харчових крамниць діючого законодавства відносно заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам, добропільські правоохоронці разом з представниками гроадських формувань здійснили черговий рейд. Так, під час перевірки були виявлені продавці трьох магазинів, яких зовсім не цікавив вік молодих людей, які щойно придбали в них сигарети та пиво.

На запитання стражів порядку чому реалізатори не уточнили вік хлопців-покупців, не попросили в них відповідні документи і продали їм заборонені товари, продавці-правопорушники нічого відповісти не змогли. З’ясувалося, що всі троє продавців знали, що за такі дії на них чекає штраф, але «закривали на це очі», а це є грубим порушенням ст. 156 ч. 2 (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами) Кодексу України про Адміністративні Порушення. Правоохоронці склали відповідні адміністративні протоколи.

Наразі, зібрані матеріали направлені на розгляд до адміністративної комісії міста Добропілля для прийняття відповідного рішення. Також правоохоронці провели профілактично-попереджувальні бесіди з іншими продавцями торгівельних закладів і вкотре нагадали, яку шкоду неповнолітнім може завдати вживання спиртних та тютюнових виробів та попередили, що в разі повторних спроб продажу такої продукції молоді, запобіжні заходи відносно порушників будуть більш жорсткішими.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета