Дільничні офіцери поліції Покровська борються з «самогонниками»

10.02.2018


Сьогодні дільничними офіцерами Покровського відділу поліції виявлено чотирьох правопорушників у сфері самогоноваріння. Вилучено близько 10 літрів самогону. Питання про притягнення порушників до відповідальності буде вирішено після проведення відповідних експертиз.

Одним з важливих напрямків в роботі дільничного офіцера поліції є проведення профілактичних заходів спрямованих на боротьбу із самогоноварінням, документування фактів продажу, придбання спиртних напоїв кустарного виробництва.

Так, в ході профілактичного відпрацювання території обслуговування дільничні офіцери задокументівали 4 факти зберігання саморобної горілки. Правопорушниками виявилися чоловіки віком 35, 40 та 45 років.

Всього під час відпрацювання вилучено близько 10 літрів самогону. Весь вилучений самогон відправлено на дослідження. За результатами експертизи правопорушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виробництва» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Всім вищевказаним громадянам загрожує штраф - від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«З метою недопущення подібних правопорушень, поліція закликає населення до спільної боротьби з цією проблемою. При наявності будь-якої інформації про незаконне виготовлення або реалізації самогону, відразу звертайтеся за телефоном 102», - зазначив заступник начальника Покровського відділу поліції Дмитро Верецун.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета