Листи подяки та пам’ятні подарунки отримали від місцевої школярки покровські поліцейські

25.01.2018


У грудні минулого року поліцейські затримали 23-річного зловмисника, який незаконно заволодівав телефонами неповнолітніх. Однією з жертв чоловіка стала 9-річна Тая. На днях дівчинка прийшла до Покровського відділу поліції і подякувала правоохоронцям за оперативну роботу та повернутий телефон.

Так, 15.12.2018 року до покровської поліції звернулася матір учениці місцевої школи із проханням знайти зловмисника, який незаконно заволодів мобільним телефоном її доньки. Правоохоронці почали одразу встановлювати особу невідомого і через кілька днів його було затримано. Ним виявився 23-річний місцевий мешканець, який викрадав у людей засоби зв’язку, а потім їх продавав.

Виготовлені власноруч листи подяки та іменні чашки вручила школярка слідчому Євгену Щербініну та оперуповноваженим Покровського відділу поліції ГУНП Донецької області Віталію Клименко та Євгену Михалко. Дівчинка зізналася, що не сподівалася, що її телефон так швидко буде знайдено, тому вона вирішила в такий спосіб відзначити оперативну роботу місцевих правоохоронців.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета