Перевірено 405 автомобілів, вилучено 3 одиниці зброї та викрадений мобільний телефон – результати відпрацювання у Покровську

24.01.2018


За один день профілактичного відпрацювання поліцейські перевірили 425 громадян, 405 автомобілів, склали 23 адміністративні протоколи і вилучили 3 одиниці нелегальної зброї.

Площа м. Покровска складає 29,57 гектарів, на яких мешкає 64 тисячі 620 громадян. Місто розташоване у зоні проведення АТО, тому головне завдання правоохоронців – припинення нелегального обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, а також виявлення осіб, причетних до незаконних збройних формувань.

У профілактичному відпрацюванні міста були задіяні співробітники місцевої поліції, кінологічного підрозділу та військовослужбовці Національної гвардії - загалом близько 100 осіб.

О 8.00 годині ранку був проведений детальний інструктаж. З метою належної координації відпрацювання у Покровському відділі поліції був розгорнутий оперативний штаб.

За час превентивних заходів співробітниками поліції було перевірено 347 легкових автомобілів, 15 автобусів та 43 вантажівки. За порушення правил безпеки дорожнього руху складено 4 адміністративні протоколи.

В ході перевірки документів у 35-річного місцевого мешканця нарядом поліції був виявлений мобільний телефон, який розшукується Селидівським відділенням поліції.

Також, перевірено 20 власників зареєстрованої зброї. В результаті перевірки правоохоронцями був вилучений мисливський карабін та 2 газових пістолета, які зберігалися зарестрованими власниками із простроченими дозвільними документами.

Співробітниками сектору ювенальної превенції були перевірені 8 родин, які опинилися у складних життєвих обставинах. В результаті зазначених перевірок було складено 2 адміністративних протоколи за неналежне виконання батьками своїх батьківських обов’язків.

За місцем мешкання було перевірено 25 осіб, які перебувають на профілактичних обліках правоохоронців.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета