Добропільські поліцейські викрили чоловіка, який обмінював сувенірні гроші на справжні

22.01.2018


За допомогою сувенірних грошей та завдяки довірливості місцевої пенсіонерки, 39-річний мешканець Добропільського району провернув вдалу аферу. Однак, правоохоронці викрили правопорушника і тепер йому загрожує до 3-х років позбавлення волі.

Так, до чергової частини Добропільського відділення поліції звернулася 77-річна мешканка смт Новодонецьке із повідомленням, що її ошукали.

Під час з’ясування всіх обставин, співробітники поліції встановили, що на вулиці до пенсіонерки підійшов місцевий мешканець. Чоловік попросив жінку розміняти йому крупні купюри. Потерпіла, нічого не підозрюючи, виконала прохання. А коли чоловік пішов, жінка придивилась до грошей та побачила, що вони сувенірні.

Через годину правоохоронці вже знайшли правопорушника-афериста – 39–річного місцевого мешканця, який вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів. Під час проведення огляду, співробітники поліції виявили та вилучили у чоловіка ще 700 сувенірних гривень.

Наразі за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає до 3-х років позбавлення волі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал