«Мінер» Покровського виконкому буде притягнутий до відповідальності

18.01.2018


Вчора ввечері до Покровського відділу поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування будівлі міського виконкому. В результаті комплексу слідчо-оперативних заходів зловмисник був затриманий. За свої дії тепер він відповідатиме перед законом.

Анонімом виявився 34-річний місцевий мешканець. Чоловік зізнався, що коли телефонував, знаходився у стані сильного алкогольного сп’яніння та не усвідомлював що робить.

Чоловіка не хвилювало, що його дзвінок поставить на ноги поліцію всього міста. «Я майже нічого не пам’ятаю, тому що був сильно п’яний», - каже правопорушник.

Відносно псевдо мінера відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності» Кримінального Кодексу України. За скоєння таких дій законом передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.

Поліція звертається до громадян з проханням не відволікати хибними викликами, тим паче, наводячи паніку на мирне населення. Адже за кожним таким повідомленням стоїть масштабна робота одразу кількох служб – від евакуації населення до перевірки вибухотехніків та кінологів кожного клаптику «замінованого» об’єкту. Паралельно проводяться оперативні заходи направлені на встановлення того, хто повідомляє про такі події чи погрожує «підірвати».

У результаті співробітники поліції, які і без того працюють у цілодобовому режимі заради забезпечення безпеки людей в зоні проведення антитерористичної операції, витрачають дарма той час, коли вони могли реально комусь допомогти. А звичайний жарт може перетворитися на справжню кримінальну відповідальність.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета