Майже 43 тисячі гривень втратили чоловіки з Покровська та Добропілля, замовивши в інтернеті автозапчастини та квадроцикл

17.01.2018


Обидва потерпілих передплатили за товари, запропоновані на інтернет-сайтах «продавцями», але замість бажаних замовлень на них чекав неприємний сюрприз. Як тільки гроші в якості передоплати надходили на рахунки «постачальників», останні зникали і вимикали свої телефони. Наразі, поліцейські розшукують осіб, причетних до даних злочинів.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся 36-річний місцевий мешканець із заявою про те, що невідомі незаконно заволоділи його грошовими коштами. З’ясувалося, що кілька днів тому потерпілий знайшов в інтернеті оголошення, в якому чоловік пропанував двері від іномарки за вигідною ціною. Покровчанин здзвонився із продавцем і вони домовилися, що як тільки замовник перерахує передплату – 2 тисячі 100 гривень, йому будуть відправлені двері. Гроші покупець перерахував, але ні в домовлений термін, ні пізніше замовлення не прийшло. Телефон продавця виявився вимкненим.

За такою ж самою схемою невідомі ошукали і мешканця Добропілля, але там сума втрачених грошей виявилася значно більшою – 40 тисяч 700 гривень. Так, потерпілий побачив на відомому інтернет-сайті оголошення про свою давню мрію –квадроцикл за «дуже вигідною пропозицією». Постраждалий зателефонував продавцю і вони домовилися, що спочатку покупець перерахує передплату – 2 тисячі гривен, а потім продавець відправить транспортний засіб й відправить номер накладної. Отримавши номер накладної, покупець був зобов’язаний перерахувати остаточну суму грошей – 38 тисяч 700 гривень і через кілька днів отримати бажаний товар. Вже у відділенні поліції потерпілий розповів, що виконав всі свої зобов’язання, однак квадроцикл до нього так і не доїхав, а продавець зник і не відповідає на його телефонні дзвінки.

В обох випадках поліцейські відкрили кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство». На осіб, скоївши дані правопорушення чекає покарання у вигляді до 3-х років позбавлення волі.

Слідчі дії тривають.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал