Минулої доби до поліції Добропілля звернулось троє ошуканих громадян

12.01.2018


75-річна пенсіонерка втратила свої заощадження, намагаючись владнати конфлікт сина з "поліцією та потерпілим", а 27-річний мешканець Добропілля та сімейне подружжя позбулися своїх грошей,перерахувавши передоплату на картки "інтернет-продавців". 8 тисяч гривень - загальна сума, яка стала черговою  здобиччю шахраїв.

До Добропільського відділення поліції звернувся 55-річний мешканець Білозерського, який повідомив, що його матір ошукали аферсити.

З'ясувалось, що 75-річній жінці зателефонував невідомий чоловік, який сказав, що його побив її син і треба владнати цю ситуацію за допомогою грошей. Налякана пенсіонерка намагалась дізнатися коли це трапилось, але телефонуючий, вже повідомив, що її сина затримали і він знаходиться у поліції. Для "вирішення питання" треба негайно перерахувати гроші на зазначену картку. Розгублена жінка вирушила до найближчого банку і переказала 3500 гривень на вказаний рахунок. Впоравшись, пенсіонерка вирішила зателефонувати синові, який, звичайно, знаходився не в поліції, а на роботі.

А в Добропіллі від рук інтернет-шахраїв постраждав 27-річний місцевий мешканець. Чоловік вирішив придбати автівку, скориставшись інтернет послугами. Він знайшов на сайті об’яву, в якій продавець з м. Кропивницький пропанував автомобіль за дуже привабливою ціною. Потерпілого зацікавила така пропозиція, він здзвонився із власником машини і чоловіки домовилися про зустріч у Кропивницькому. Але, однією з умов продавця, було перерахування на його рахунок грошей на бензин. Покупець погодився, переказав 1000 гривень і відправився за автівкою. Але, коли потерпілий на потязі прибув до зазначеного місця зустрічі, його ніхто не зустрів, а телефон продавця вже був вимкнений. Повернувшись додому, ошуканий чоловік звернувся за допомогою до співробітників Добропільського відділення поліції.

Ряди ошуканих громадян поповнило і подружжя, яке замовило через інтернет -мережу шини за дуже вигідною ціною. Сімейна пара перерахувала 3500 гривень на рахунок продавця та почала чекати товар. Однак, після встановленого терміну одержання товару, зв'язок із постачальником втратився і ошукані покупці звернулись до правоохоронців.

В усіх випадках співробітники поліції відкрили кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає до 3-х років позбавлення волі. Тривають слідчі дії.

Правоохоронці закликають всіх громадян бути пильними і не поспішати виконувати все, що просять незнайомці. Дотримання елементарних правил власної безпеки допоможуть вам  захистити себе від дій «доброзичливців».

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас