На території Покровська стартувало посилене превентивне відпрацювання

12.01.2018


Всі населені пункти, розташовані на території обслуговування Покровського відділу поліції, під посиленою увагою поліцейських. Місцеві правоохоронці спільно із співробітниками главку та доданими силами заступили на відпрацювання.

Сьогодні о 8 ранку на у Покровському відділі поліції відбувся інструктаж задіяних сил поліції, який провів заступник начальнику відділу УПД обласного главку підполковник поліції Петров Дмитро Юрійович. 

Загалом територію перекривають більше 100 поліцейських, а також окремі додаткові групи співробітників поліції здійснюють перевірку транспорту на блокпостах.

Особовий склад поліції та доданих сил орієнтовано на вилучення нелегальної зброї і вибухівки, наркотичних речовин, профілактику та припинення правопорушень, затримання учасників незаконних збройних формувань та злочинців, які перебувають у розшуку, забезпечення безпеки дорожнього руху та підтримання публічної безпеки та порядку.

Під посиленою увагою поліції - залізничні вокзали та автостанції, блокпости, міські вулиці, всі стратегічно важливі об’єкти та в’їзди-виїзди з міста.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета