Керівництво ГУНП в Донецької області привітало творчі танцювальні колективи Мирнограду із новорічними святами

29.12.2017


З щирими новорічними побажаннями та подарунками приїхали начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин та заступник начальника Василь Остапчук до талановитих дітей, які вразили керівників своїми запальними танцями.

З учасниками трьох танцювальних колективів міста Мирнограду головний поліцейський Донеччини Микола Семенишин познайомився під час святкування Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції, яке відбулося в Покровську 20 грудня цього року. Цікаві танцювальні номери, підготовлені дітьми, не залишили байдужими жодного гостя свята і кожен виступ супроводжували бурхливі оплески. А наприкінці свята генерал пообіцяв завітати до танцівників у гості і стримав своє слово.

Так, вчора Микола Семенишин разом із Василем Остапчуком приїхали в Мирноград і в стінах Палацу культури «Україна» зустрілися із учасниками двох танцювальних колективів: «Свій стиль», «Інстеп» та студії східного танцю «Інтісар». Генерал подякував дітям за виступи, привітав із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим й запросив дітей прийняти участь у святкових концертах, які відбуватимуться майже в усіх містах Донецької області.

-Ви дуже щирі та талановиті. Ваші виступи – неперевершені, вони дарують нам не тільки гарний настрій, а й віру в те, що Україна і українці заслуговують на краще — і в Новому році всім нам обов’язково пощастить! Я хочу побажати вам вдячної публіки, перемог в танцювальних конкурсах, нових звершень і удачі у всіх починаннях! Любові, родинного затишку та Божого благословення Вам! - звернувся до дітей генерал.

Також очільник поліції Донеччини запросив танцівників вступити до «Ліги майбутніх поліцейських», тому що саме такі активні, творчі, креативні та ініціативні дівчата та хлопці входять до її складу. Зустріч пройшла в теплій, дружній обстановці, а по її закінченню Микола Семенишин передав дівчаткам подарунки від Діда Мороза – фрукти і солодощі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета