Співробітники Покровського відділу поліції проводять перевірки законності торгівлі ялинками у місті

28.12.2017


Напередодні новорічних свят місто заполонили торговельні точки, які продають «зелених красунь» й іншу святкову атрибутику. Співробітники поліції перевіряють торгівців та виявляють реалізаторів-нелегалів. На даний момент до адміністративної відповідальності притягнуті двоє підприємців та вилучено 210 ялинок.

З метою недопущення незаконної вирубки, перевезення та реалізації хвойних дерев, співробітниками Покровського відділу поліції проводяться відповідні оперативно-профілактичні заходи: відпрацьовуються ринки, торговельні майданчики та місця можливої стихійної торгівлі.

На теперішній час поліцейськими виявлено два факти порушення законодавства у сфері торгівлі. Відносно правопорушників складені адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях» КУпАП. У горе-підприємців вилучено 210 «новорічних красунь».

«Припиненням незаконної торгівлі ялинками і піротехнікою поліція займається не перший рік, причому, рейдові заходи починаються за кілька тижнів до свят. Результат роботи - скорочення числа нелегальних точок та виявлення порушень у сфері торгівлі», - зазначив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал