Поліцейські відзначили школяра, який допоміг затримати злочинця

28.12.2017


 

Повертаючись додому, юний мешканець Мирнограду став свідком того, як чоловік вихопив сумку з грошима в інваліда та намагається втекти. Школяр не розгубився - одночасно він почав переслідувати грабіжника і кликати на допомогу поліцію. Завдяки такій швидкій реакції учня, зловмисника було затримано. За свій вчинок юний герой отримав подяку та грошову винагороду від керівника Мирноградського відділу поліції ГУНП Донецької області Романа Алішкевича.

Сьогодні до Мирноградського відділення поліції був запрошений учень одинадцятого класу місцевої загальноосвітній школи № 4. Школяр допоміг затримати зухвалого правопорушника, який серед білого дня пограбував літнього інваліда.

Хлопець розповів, що коли побачив, як невідомий щось вихопив із рук літнього чоловіка і намагається втекти, він не вагаючись побіг слідом за грабіжником. «Я розумів, що сам можуть не впоратися із втікачем. Тому, знаючи, що неподалік розташовано наряд поліції, я почав кликати на допомогу, сподіваючись, що правоохоронці мене почують», - зізнався юнак. Почувши крики про допомогу і побачивши, як учень женеться за дорослим чоловіком, поліцейські миттєво відреагували і почали переслідування. Так, спільними зусиллями, прямо посеред вулиці грабіжника було схоплено. Ним виявився 37-річний раніше судимий місцевий мешканець.

«Я не злякався, одразу зрозумів, що пограбований чоловік самостійно не зможе наздогнати грабіжника і йому потрібна допомога. Про страх навіть не думав, моя мета була – спіймати зловмисника» , - розповідає школяр.

«Ми дуже вдячні тобі за сміливість і відвагу. Ти не злякався, не лишився осторонь чужої біди і допоміг затримати зловмисника. Твій вчинок – це приклад не тільки для дітей, а й для багатьох дорослих. Ми раді, що саме такі люди, як ти живуть в нашому місті, в нашій країні і це вселяє нам віру в краще майбутнє», - зазначив начальник Мирноградського відділення поліції Роман Алешкевич.

Головний поліцейський Мирнограду перед всім колективом відділення поліції вручив юнаку Подяку «За сміливість» та грошову винагороду.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал