Напередодні зимових канікул добропільські правоохоронці нагадали учням про правила безпечної поведінки

22.12.2017


Незабаром у школярів розпочнуться зимові канікули. Напередодні відпочинку, аби відновити в пам’яті дітей знання про правила безпечної поведінки, співробітники поліції проводять із учнями тематичні уроки, бесіди, вікторини. Черговий урок безпеки правоохоронці провели для учнів 10 класу школи-інтернат м. Добропілля.

Довгоочікувані канікули для школярів - це казковий відпочинок, а ще - всілякі новорічні розваги. Однак, саме у цей період багато дітей будуть проводити дозвілля самостійно. А спроба «дорослого та вільного життя» може обернутися для неповнолітніх прикростями, а іноді і бідою.

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. Тому, щоб не допустити нещасних випадків у дитячому середовищі в період канікул, добропільські правоохоронці завітали до старшокласників міської школи-інтернат аби нагадати дітлахам про правила безпеки та поведінки під час спілкування з незнайомцями.

Так, оперуповноважений Добропільського відділення поліції Валентина Гос під час спілкування із учнями нагадала, що потрібно звертати увагу на підозрілих людей, предмети і будь-які інші незвичні дрібниці, ніколи не брати від незнайомців ніяких речей з проханням передати іншій людині, не залишати свої речі без нагляду і не зупинятися біля залишених підозрілих речей. Співробітник поліції детально розповіла присутнім про розповсюджене останнім часом правопорушення – шахрайство, при цьому закликала дітей бути обачними та не втрачати пильність, щоб не потрапити в тенета аферистів.

Правоохоронець також нагадала школярам і про те, що на дорозі потрібно бути уважними й обережними, закликала їх завжди дотримуватися Правил дорожнього руху.

«Проводячи подібну роботу із підростаючим поколінням, я сподіваюсь, що нам вдасться змінити легковажне та безвідповідальне ставлення підлітків до життя, і вони стануть більш свідомими та законослухняними», - зазначила  оперуповноважений Добропільського відділення поліції Валентина Гос.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал