Головний поліцейський Мирнограду привітав із новорічними святами дітей з проблемної родини

21.12.2017


Фрукти, солодощі, іграшки та теплі слова привітання отримали від начальника Мирноградського відділення поліції Романа Алешкевича троє маленьких дітей, яких виховує одна матір.

Вже склалося традиційно, що святом Святого Миколая розпочинається цикл новорічних та Різдвяних святкувань в Україні. Найбільше на ці свята чекають діти. Для них святкові дні привносять в життя казку, коли оживають чарівні герої, під ялинкою чекають подарунки, а домашня оселя наповнюється ароматом мандарин.

На жаль, ні всі діти мають можливість зануритись в новорічну казкову атмосферу, через те, що їхні родини за різних  обставин опинились в складній життєвій ситуації. Так, мирноградська родина, в якій 41-річна жінка самостійно займається вихованням трьох малолітніх дітей: 8-річного хлопчика та двох дівчаток 7 і 5 років, дуже добре знайома правоохоронцям. Адже, горе-матуся досить часто знаходила більш важливі справи, ніж займатись побутом та малечою, за що і була притягнута поліцейськими до адміністративної відповідальності за невиконання своїх батьківських обов’язків. Співробітники поліції дали жінці певний час, щоб вона мала змогу виправити ситуацію та приділяти більше уваги своїм дітям.

Так, в день Святого Миколая правоохоронці знову завітали до родини, аби привітати малечу із новорічними святами та проконтролювати матір.

Дітлахи з радістю прийняли солодощі, фрукти та іграшки від головного поліцейського Мирнограду Романа Алешкевича, поділились із ним своїми дитячими мріями. А господиня продемонструвала правоохоронцям, що вона зараз займається ремонтом в будинку. Жінка поскаржилась, що самотужки це важко робити. Співробітники поліції не могли залишитися осторонь і пообіцяли залучити до справи фахівців, які допоможуть родині скоріше навести лад в оселі.

«Я дуже радий, що ми змогли порадувати дітлахів. А їхні щирі посмішки та їх віра у те, що мрії здійснюються, стали найкращим дарунком для нас», - зазначив начальник Мирноградського відділення поліції Роман Алешкевич.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал