На Донеччині урочисто вшанували ветеранів МВС та Національної поліції

20.12.2017


Сьогодні, 20 грудня, з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції у Покровську відбулися нагородження представників ветеранських організацій Донецької області, фотовиставка та святковий концерт. Привітати тих, хто присвятив життя боротьбі зі злочинністю та захисту прав громадян нашої держави, прийшли діти з «Ліги майбутніх поліцейських» - нове покоління поліції Донеччини.

На початку заходу всі запрошені зустрілися в холі Будинку творчості та дозвілля, де мали змогу згадати роки своєї роботи, які були представлені на фотовиставці. Ветерани вітали один одного зі святом та згадували найцікавіші випадки своєї служби.

Правоохоронців у запасі привітали керівники поліції Донецької області, представники органів місцевої влади, керівники підприємств та організацій Донецької області.

Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин відзначив, що ветеранська організація регіону, яка через війну майже припинила своє існування, була відроджена майже з нуля.

Нині до складу Донецької обласної ветеранської організації входить 24 первинні ветеранські організації, в яких перебуває 2488 пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ та Національної поліції України. Більшість пенсіонерів мають активну громадянську позицію та подовжують активно працювати у складі ветеранських організацій.

«Ви передаєте свій безцінний досвід роботи молодим фахівцям та є гідним прикладом для нового покоління поліцейських», - привітав ветеранів Микола Семенишин.

Генерал побажав ветеранам залишатися у строю ще довгі роки та вручив відзнаки кращим активістам ветеранських організацій Донецької області.

Далі до присутніх звернувся голова Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Олександр Рекун, який нагородив голів ветеранських організацій.

Хвилиною мовчання вшанували ветеранів, які загинули при виконанні своїх обов’язків та яких вже не має серед живих.

Концертна програма розпочалася виступом учасників покровської ланки «Ліги майбутніх поліцейських». Бурхливі оплески зірвали виступи талановитих ветеранів та діючих співробітників поліції. Музичними подарунками порадували глядачів оркестр поліції Донеччини та творчі колективи Покровська та Мирнограду.

Завершився концерт виконанням «Гімну поліції Донеччини».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета