Покровчанам розповіли як вберегтися від шахраїв

18.12.2017


На вихідних покровські правоохоронці та лігівці вирушили на вулиці міста, щоб вкотре нагадати містянам про розповсюджені афери шахраїв та дати поради, як уникнути потрапляння в їх тенета.

Співробітники Покровського відділу поліції регулярно проводять профілактичні заходи щодо боротьби з шахрайством на території обслуговування. Інформаційні листівки з порадами, банери, виступи в засобах масової інформації, роз’яснювальні бесіди із громадянами – все це використовують правоохоронці, аби захистити людей від дій зловмисників.

Черговий захід з цієї серії було проведено на вихідних за допомогою учасників «Ліги майбутніх поліцейських". Учасники акції вирушили на вулиці Покровська де розповідали перехожим про поширені шахрайські схеми, роз’яснювали, як не потрапити під вплив аферистів та як правильно реагувати на підозрілі повідомлення на телефон.

Крім того, «майбутні поліцейські»  роздавали громадянам свіжі номери відомчої газети "Поліція Донеччини", в якій міститься багато корисної інформації для населення.

«Поліція завжди готова прийти на допомогу постраждалим від дій шахраїв. Але найкращим способом боротьби з правопорушеннями в цій сфері були й залишаються правова грамотність і пильність громадян. Отже, сподіваюсь, що завдяки потужній превентивній роботі, яку ми постійно проводимо серед населення, вже менше громадян буде потрапляти на гачок шахраїв», - зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін. 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал