Близько тисячі одиниць зброї та боєприпасів вилучили поліцейські Покровської оперзони за період профілактичного відпрацювання

07.12.2017


47 бойових гранат, 2 одиниці вогнепальної зброї, 4 вибухові пристрої, кілограм вибухівки та майже 900 набоїв різного калібру вилучили співробітники поліції у громадян, які незаконно зберігали смертоносні предмети. Але, є і сумлінні громадяни, які добровільно здали до поліції знайдені зброю та боєприпаси. Так, правоохоронцям громадяни добровільно здали 28 одиниць вогнепальної зброї та 147 набоїв.

З 6 листопада по 6 грудня в області тривав комплекс спецзаходів з протидії нелегальному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Саме з цього дня під пильним контролем правоохоронців Покровської оперативної зони перебували всі залізничні та автовокзали, блокпости, стратегічні об’єкти, автошляхи і транспортні розв’язки. Адже, головною метою було - не допустити витоку зброї та боєприпасів на мирну територію країни, а також скоєння правопорушень з їх використанням.

Так, співробітниками поліції за даний період було відкрито 31 кримінальне провадження за незаконне поводження із зброєю. З незаконного обігу було вилучено 944 боєприпаси, серед яких 47 бойових гранат та 897 набоїв різного калібру. Також, були виявлені 4 вибухових пристрої та близько кілограму вибухівки.

Але, є громадяни, які знайшовши боєприпаси, відразу повідомили про смертоносні знахідки в поліцію. Так, правоохоронцям Покровської оперзони з початку оперативно-профілактичного відпрацювання добровільно видали 28 одиниць вогнепальної зброї та 147 набоїв до різних видів зброї.

«На щастя, всі ці боєприпаси своєчасно вилучені і вже не зможуть десь вибухнути, або когось покалічити. Робота, спрямована на вилучення зброї та боєприпасів на території обслуговування Покровського відділу поліції триватиме і надалі», - зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Поліцейські нагадують, що, громадяни, які добровільно здали до поліції зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, згідно з ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності. Тож, замислитесь, чи варті «бойові сувеніри» вашого вільного життя. Адже за незаконне зберігання зброї та боєприпасів законом передбачено до 7 років позбавлення волі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета