Правоохоронці Покровської оперзони підвищують правову свідомість школярів

07.12.2017


Аби школярі з раннього віку знали про свої права і обов’язки та зростали законослухняними громадянами, співробітники поліції Покровської оперативної зони відвідують навчальні заклади і в доступній для дітей формі навчають їх праву. Такі правові уроки днями пройшли в школах Добропілля та Авдіївки.

В Україні триває тиждень права і співробітники поліції продовжують відвідувати навчальні заклади та розповідати школярам про їхні права, які передбачені законодавством.  Адже в наш час дуже важливо знати та вміти застосовувати правові знання.

Так, правовий урок для школярів загальноосвітньої школи № 7 прифронтової Авдіївки провів заступник начальника Авдіївського відділення поліції Віталій Головатенко. Підполковник поліції розповів учням про права та обов’язки неповнолітніх, види відповідальності. Правоохоронець зауважив, що правопорушення, вчинені дітьми, не залишаються безкарними. За неналежне виконання своїх обов′язків щодо виховання дітей до адміністративної відповідальності притягують батьків, а самих неповнолітніх порушників ставлять на облік.

«Під час таких заходів ми намагаємося донести до дітей, які саме вчинки є неправильними, що у поводженні однолітків чи дорослих відносно них має насторожити та потребує звернення за допомогою до батьків, вчителя, поліцейського чи соціального працівника. Ми також розповідаємо і про телефони довіри, навчаємо дітей не соромитися повідомити про проблему, аби завадити її поглибленню», - зазначив заступник начальника Авдіївського відділення поліції Віталій Головатенко.

Аналогічний урок провели інспектори ювенальної превенції Добропільського відділення поліції для учнів місцевої школи.  Правоохоронці разом із школярами розбирали різні проблемні ситуації, в яких порушуються права дитини та знаходили шляхи їх вирішення. Школярі задавали поліцейським дуже багато запитань і було видно, що дана тема їх дуже  зацікавила.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета