З початку спецзаходів на покровському блокпосту правоохоронці 7 разів вилучали зброю та боєприпаси

06.12.2017


29 гранат ВОГ, 2 гранати РГН, граната Ф-1, більше 130 набоїв різного калібру, револьвер та магазин до автоматичної зброї – були вилучені співробітниками поліції  під час ретельних перевірок на блокпосту у громадян, які намагались непомітно перевезти «небезпечні предмети».

З 6 листопада по 6 грудня в області триває комплекс спецзаходів з протидії нелегальному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Саме з цього дня під пильним контролем правоохоронців Покровської оперативної зони перебувають всі залізничні та автовокзали, блокпости, стратегічні об’єкти, автошляхи і транспортні розв’язки. Поліцейські спільно з кінологами та їх чотирилапими напарниками ретельно перевіряють вантаж та багаж пасажирів на вокзалах, сумки перехожих та проїжджаючі автівки. Головна мета спецзаходів - не допустити витоку зброї та боєприпасів на мирну територію країни, а також скоєння правопорушень з їх використанням.

З початку оперативно-профілактичного відпрацювання на блокпостах правоохоронці 7 разів вилучали зброю та боєприпаси.

Так, «бойові сувеніри» були вилучені у пасажира автобуса. Під час перевірки речей 33-річного мешканця, серед особистих речей було виявлено автоматичні набої. Крім цього, під час перевірки самого чоловіка за допомоги  металошукача, була виявлена і граната ВОГ, яка була захована у спідній білизні.

І 20-річний чоловік намагався в багажнику своєї автівки перевезти набої до автомату Калашникова. Правопорушник, пояснив, що транспортний засіб взяв у знайомого, щоб з'їздити по справах, а про "сюрприз" в багажнику йому нічого не відомо.

Службовий собака допоміг правоохоронцям викрити ще одного правопорушника, який в багажному відділенні автівки перевозив цинк із небезпечним змістом – 28 гранатами ВОГ для підствольного гранатомету.

2 гранати РГН, граната Ф-1 та 11 набоїв калібру 9 мм – були вилучені правоохоронцями під час перевірки автомобілю "MITSUBISHI" під керуванням 56-річного мешканця Кіровоградської області.

Правоохоронцями були викриті двоє чоловіків, які намагалися перевезти заборонені предмети. Так, 42-річний мешканець Харківської області віз із собою магазин до автомату Калашникова та 10 набоїв, а 21-річний мешканець Кіровоградської області перевозив револьвер без відповідного дозволу.

«Блокпости - це своєрідні фільтри, завдяки яким співробітниками поліції вилучається чимала кількість зброї та боєприпасів. Адже, наша основна ціль - безпека громадян», - зауважив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета