460 правопорушень зафіксовано на блокпостах Покровська від початку року

04.12.2017


За 11 місяців поточного року на блокпостах Покровська правоохоронцями була вилучена чимала кількість забороненої зброї, вибухонебезпечних предметів та наркотичних речовин. Так, за даний період відкрито 173 кримінальних провадження, складено більше 1300 адміністративних протоколів.

Аби мешканці міста почували себе у безпеці, особовий склад Покровського відділу поліції спільно із доданими силами цілодобово та за будь якої погоди здійснює цілодобове чергування на блокпостах. Ретельні перевірки транспорту, людей щодня дають позитивні результати роботи.

За 11 місяців правоохоронці на блокпостах Покровська 52 рази вилучали зброю, боєприпаси та вибухівку. Ці небезпечні предмети не потрапили на територію інших областей і вже ніколи не будуть використані проти мирного населення.

Лише на минулому тижні співробітники поліції двічі не допустили вивозу смертоносних предметів на мирну територію.

Так, мешканець Херсонської області на автомобілі «Фольксваген» намагався перевезти заборонені боєприпаси, але правоохоронці разом із спеціально натренованою німецькою вівчаркою Торін попередили цю спробу. Також співробітники поліції затримали чоловіка, який намагався у своїй автівці перевезти бойові гранати та набої. З незаконного обігу вилучено три гранати та 11 набоїв, а відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження.

В листопаді правоохоронцями були вилучені набої до автомату Калашникова у ручній поклажі та граната ВОГ прямо в спідній білизні у 33-річного пасажиру рейсового автобусу та набої у кількості 57 штук до автомату Калашникова в багажнику автівки, якою керував 20-річний чоловік.

На блокпостах також активно ведеться робота по вилученню наркотиків. За 11 місяців початку року співробітниками поліції задокументовано 52 правопорушення у сфері незаконного обігу наркотичних речовин.

У червні на території блокпосту був виявлений водій на веселі. Чоловік вживав наркотичні засоби та возив їх із собою.

Крім того, громадяни, які викликали підозру, перевірялися за наявними базами МВС. Так, з початку року перевірено близько 50 тисяч осіб, встановлено 80 осіб, які брали безпосередню участь в незаконних збройних формуваннях та ще 82 особи, що підтримували зв’язок з учасниками фейкових республік. Так, в листопаді на блокпосту поліцейські затримали розвідника бойовиків.

Також, за 11 місяців через блокпости пройшла значна кількість транспортних засобів, кожен з яких ретельно перевірявся на наявність перевезення заборонених предметів та дотримання закону. Завдяки таким перевіркам, співробітниками поліції було виявлено 3 факти незаконного перевезення деревини, 15 фактів - вугілля та металобрухту вантажними автівками. Виявлено 62 мобільних термінали, які знаходилися у розшуку, викрито 3 факти підробки документів та 2 транспортні засоби, які мали явні ознаками підробки.

«Закликаю всіх громадян із розумінням ставитися до таких перевірок та пам’ятати, що вони спрямовані на те, аби не допустити дестабілізації оперативної обстановки та забезпечити безпеку на території обслуговування», - зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Покровський відділ

поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал