Добропільські правоохоронці запросили випускників на навчання до навчальних закладів системи МВС

28.11.2017


До яких начальних закладів системи МВС можна вступити та які умови вступу - основні питання, які були розглянуті під час зустрічі інспектора сектору кадрового забезпечення Покровського відділу поліції Ірини Пазуренко із учнями 11-класів загальноосвітніх шкіл м. Добропілля.

Під час зустрічі інспектор поліції  ознайомила учнів старших класів добропільських  навчальних закладів із професією поліцейського та її перевагами, а також розповіла, що необхідно знати та вміти для підготовки до вступу до вищих навчальних закладів, які готують поліцейських.

Ірина Пазуренко зауважила, що по закінченню навчального закладу випускники ВНЗ МВС будуть працевлаштовані згідно отриманої спеціалізації та проходитимуть службу в Національній поліції України.

Наприкінці зустрічі Ірина Пазуренко відповіла на всі запитання старшокласників, роздала інформаційні листівки та зауважила, що для оформлення документів необхідно особисто звернутися до сектору кадрового забезпечення, де фахівці докладно ознайомлять з умовами вступу, проходження навчання у ВНЗ МВС та подальшого проходження служби в Національній поліції України.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал