В Мирнограді група реагування патрульної поліції викрили чоловіка, який мав при собі небезпечну наркотичну речовину

23.11.2017


Шприц із наркотиком, який в народі називають «сімплекс», тримав в кишені 37-річний мешканець Мирнограду. За словами правопорушника, «наркозілля» він збирався використати виключно для власного вживання.

Під час патрулювання вулиць міста, співробітники ГРПП Мирноградського відділення поліції звернули увагу на підозрілого чоловіка. В ході перевірки його документів та особистих речей, в лівій кишені куртки 37-річного мешканця Мирнограду був виявлений медичний шприц із речовиною коричневого кольору, зовні схожу на наркотичну. Правопорушник пояснив, що є наркозалежним, а небезпечний наркотик виготовив самостійно для власного вживання. Але таке пояснення не позбавить чоловіка від відповідальності.

Вилучений наркотик відправлений на експертизу, а відносно нарколюбителя правоохоронцями відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал