Мешканка Авдіївки, натрапивши на боєприпаси, не згаяла часу, а одразу повідомила про небезпечну знахідку правоохоронцям

13.11.2017


50-річна жінка повертаючись з крамниці, помітила неподалік від дороги пакет. Зміст «знахідки» виявився вкрай небезпечним – майже 100 автоматичних набоїв. Саме в цей момент поблизу проїжджала ГРПП Авдіївського відділення поліції, яка одразу вилучила боєприпаси.

Небезпечні знахідки, а саме гранати, набої та інші боєприпаси – вже перестали бути дивиною для мирних мешканців, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції. Особливо, якщо місто є прифронтовим. На жаль, багато громадян, знайшовши небезпечні предмети, лишають їх собі, замість того, щоб відразу повідомити в поліцію. Однак, на щастя, є сумлінні та законослухняні люди, які одразу повідомляють про загрозливі знахідки в правоохоронні органи.

Так, сьогодні мешканка Авдіївки, по дорозі з місцевої крамниці додому, побачила поліетиленовий пакет. Підійшовши ближче і роздивившись, що в середині знаходяться набої, жінка вирішила негайно повідомити в поліцію. Побачивши проїжджаючий неподалік службовий автомобіль правоохоронців, місцева мешканка його зупинила та пояснила співробітникам групи реагування патрульної поліції, що вона знайшла боєприпаси.

Поліцейські одразу вирушили на місце, де ними були вилучені набої від автомату Калашникова у кількості 90 штук.

За даним випадком відкрито кримінальне провадження за ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Поліцейські нагадують, що відповідно до ч.3 ст.263, людина, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої,  звільняється від кримінальної відповідальності. Тому, перш ніж залишати в себе небезпечні предмети, кожному слід замислитися про можливі наслідки такого вчинку, це може бути як травмування самого себе і оточуючих, так і тюремні ґрати.

Покровський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета